OLIMP SPORT NUTRITION WHEY PROTEIN COMPLEX 2270g

Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex 2270g to suplement diety oparty na mieszance białek serwatki, kazeiny oraz białek jajek. Zawiera aż 80% białka pochodzącego z trzech źródeł białkowych, co czyni go idealnym dla osób chcących zwiększyć swoją masę mięśniową i poprawić wydolność fizyczną.

Białka serwatki i jajek są łatwostrawne i szybko wchłanialne, dzięki czemu organizm szybciej i skuteczniej wykorzystuje ich składniki odżywcze, natomiast kazeina jest powoli trawiona, co zapewnia długotrwałe uwalnianie aminokwasów do krwi i chroni mięśnie przed katabolizmem.

Whey Protein Complex zawiera również aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz L-glutaminę, które są niezbędne do regeneracji mięśni i poprawy wydolności fizycznej. Suplement ten nie zawiera laktozy, co czyni go odpowiednim dla osób z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi.

Whey Protein Complex 2270g dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów i składników odżywczych, które są niezbędne do odbudowy i regeneracji mięśni po treningu oraz do wzrostu masy mięśniowej. Produkt ten jest łatwy w użyciu i można go dodać do różnych potraw i napojów, aby zwiększyć ich wartość odżywczą i białkową.

Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex 2270g to produkt polecany dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, poprawić swoją wydolność i zwiększyć siłę. Dzięki swojej skuteczności i wysokiej jakości, Whey Protein Complex to idealne uzupełnienie codziennej diety, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe i zwiększyć Twoją siłę oraz wytrzymałość.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!