OLIMP SPORT NUTRITION WHEY PROTEIN COMPLEX 700g.

Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex 700g to suplement diety oparty na mieszance białek serwatki, kazeiny oraz białek jajek. Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów i składników odżywczych, które są niezbędne do odbudowy i regeneracji mięśni po treningu oraz do wzrostu masy mięśniowej.

Whey Protein Complex zawiera aż 80% białka pochodzącego z trzech źródeł białkowych, co czyni go idealnym dla osób chcących zwiększyć swoją masę mięśniową i poprawić wydolność fizyczną. Białka serwatki i jajek są łatwostrawne i szybko wchłanialne, dzięki czemu organizm szybciej i skuteczniej wykorzystuje ich składniki odżywcze, natomiast kazeina jest powoli trawiona, co zapewnia długotrwałe uwalnianie aminokwasów do krwi i chroni mięśnie przed katabolizmem.

Produkt ten zawiera również aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz L-glutaminę, które są niezbędne do regeneracji mięśni i poprawy wydolności fizycznej. Whey Protein Complex jest wolny od laktozy, co czyni go odpowiednim dla osób z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi.

Suplement ten jest łatwy w użyciu i można go dodać do różnych potraw i napojów, aby zwiększyć ich wartość odżywczą i białkową. Ponadto, produkt dostępny jest w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia czy truskawka, co czyni go smaczną alternatywą dla zwykłych, jednostajnych suplementów białkowych.

Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex 700g to produkt polecany dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, poprawić swoją wydolność i zwiększyć siłę. Dzięki swojej skuteczności i wysokiej jakości, Whey Protein Complex to idealne uzupełnienie codziennej diety, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe i zwiększyć Twoją siłę oraz wytrzymałość.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!