SPORT DEFINITION: MASS DEFINITION 1000g.

Mass Definition 1000g to wysokiej jakości gainer stworzony przez firmę Sport Definition, który ma na celu pomóc w budowie masy mięśniowej. Produkt został opracowany z myślą o sportowcach i osobach, które chcą zwiększyć swoją masę ciała, a jednocześnie dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę niezbędnych składników odżywczych.

Gainer Mass Definition składa się z mieszanki węglowodanów i białek, która została dobrane w sposób umożliwiający uzyskanie maksymalnego efektu anabolicznego. Węglowodany pochodzą z różnych źródeł, takich jak maltodekstryna, izomaltuloza i fruktoza, co pozwala na stopniowe uwalnianie energii, co z kolei wpływa na dłuższe działanie oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych.

Białko w Mass Definition pochodzi z trzech różnych źródeł: koncentratu białka serwatkowego (WPC), izolatu białka serwatkowego (WPI) oraz kazeiny micelarnej. Dzięki temu organizm otrzymuje pełną gamę aminokwasów, w tym również te niezbędne dla wzrostu masy mięśniowej.

Dodatkowo, produkt został wzbogacony w kreatynę, która zwiększa wydolność i siłę mięśniową, a także w kompleks witamin i minerałów, które wspierają procesy anaboliczne oraz przyczyniają się do poprawy ogólnego zdrowia organizmu.

Mass Definition 1000g to doskonały wybór dla osób, które pragną uzyskać maksymalny przyrost masy mięśniowej oraz zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!