SPORT DEFINITION: PUMPKICK 450g.

Sport Definition Pumpkick to suplement diety w proszku, który został stworzony z myślą o osobach trenujących siłowo i pragnących poprawić swoje efekty treningowe. Produkt ten zawiera kompleksowy zestaw składników, który pobudza organizm do maksymalnej pracy i pozwala na zwiększenie wydolności fizycznej podczas treningu.

Jednym z głównych składników preparatu jest beta-alanina, która wspomaga procesy syntezy karnozyny, substancji naturalnie występującej w mięśniach. Karnozyna odgrywa kluczową rolę w procesie neutralizowania kwasu mlekowego, który powstaje w mięśniach w czasie wysiłku fizycznego. Dzięki temu beta-alanina pozwala na opóźnienie wystąpienia zmęczenia mięśni, zwiększa wytrzymałość oraz pozwala na dłuższy i bardziej intensywny trening.

Kolejnym ważnym składnikiem Pumpkick jest arginina, która działa na korzyść rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększając przepływ krwi do mięśni. Dzięki temu dostarczenie składników odżywczych do tkanek mięśniowych jest szybsze i bardziej efektywne, co sprzyja regeneracji oraz przyrostowi masy mięśniowej.

W skład preparatu wchodzą także inne substancje takie jak tauryna, kofeina, glukuronolakton, czy ekstrakt z ziela ostrokrzewu paragwajskiego. Wszystkie one działają na korzyść zwiększenia wytrzymałości i siły organizmu podczas wysiłku fizycznego.

Sport Definition Pumpkick dostępny jest w smakach: pomarańczowym, truskawkowym i wiśniowym. Produkt ten jest polecany dla osób trenujących siłowo, poszukujących skutecznego sposobu na zwiększenie swoich efektów treningowych.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!