SPORT DEFINITION : THAT’S THE WHEY 2000g

SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY 2000g to wysokiej jakości białko w proszku, stworzone z myślą o osobach, które potrzebują szybkiej regeneracji mięśni po treningu oraz chcą zwiększyć swoją masę mięśniową. Produkt zawiera izolat białka serwatki oraz koncentrat białka serwatki, co pozwala na szybkie wchłanianie i uzupełnianie poziomu aminokwasów w organizmie.

SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY 2000g cechuje się wysoką zawartością białka – jedna porcja (30g) produktu dostarcza około 23,5 g białka. Produkt ten zawiera również niską ilość tłuszczu i cukru, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób, które dbają o swoją dietę i chcą uniknąć nadmiernego spożycia kalorii.

SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY 2000g jest dostępny w kilku smakach, co pozwala na wybór preferowanej wersji smakowej. Produkt jest łatwy w przygotowaniu – wystarczy rozpuścić jedną miarkę (30g) w 200-250 ml wody lub mleka i wypić. Produkt jest również dobrze rozpuszczalny, co pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie.

Produkt SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY 2000g to doskonałe źródło białka dla osób aktywnych fizycznie. Jest to idealna propozycja dla sportowców, kulturystów oraz osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, ma dobry smak i wysoką zawartość białka, dzięki czemu może być stosowany jako skuteczne źródło aminokwasów w codziennej diecie. Dostępna większa pojemność opakowania, jaką oferuje SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY 2000g, pozwala na dłuższe użytkowanie produktu bez konieczności częstego dokonywania zakupów.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!