SPORT DEFINITION : THAT’S THE WHEY 2270g

Sport Definition That’s The Whey 2270g to wysokiej jakości białko w proszku, które zostało opracowane z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, potrzebujących skutecznego źródła aminokwasów w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz szybkiej regeneracji mięśni po treningu. Produkt składa się z izolatu oraz koncentratu białka serwatki, co pozwala na szybkie wchłanianie oraz uzupełnianie poziomu aminokwasów w organizmie.

Sport Definition That’s The Whey 2270g charakteryzuje się wysoką zawartością białka – jedna porcja (30g) produktu dostarcza około 23,5 g białka, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić swoje ciało. Produkt ten zawiera również niską ilość tłuszczu i cukru, dzięki czemu jest idealny dla osób, które dbają o swoją dietę i chcą uniknąć nadmiernego spożycia kalorii.

Sport Definition That’s The Whey 2270g jest dostępny w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać swoją ulubioną wersję smakową. Produkt jest łatwy w przygotowaniu – wystarczy rozpuścić jedną miarkę (30g) w 200-250 ml wody lub mleka i wypić. Produkt jest również dobrze rozpuszczalny, co pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie.

Sport Definition That’s The Whey 2270g to produkt, który został stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Produkt ten pozwala na skuteczne uzupełnienie aminokwasów w organizmie, co przyspiesza proces regeneracji mięśni oraz zwiększa ich masę. Dostępna większa pojemność opakowania, jaką oferuje Sport Definition That’s The Whey 2270g, pozwala na dłuższe użytkowanie produktu bez konieczności częstego dokonywania zakupów.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!