SPORT DEFINITION : THAT’S THE WHEY ISOLATE 2000g.

Sport Definition That’s The Whey Isolate 2000g to wysokiej jakości izolat białka serwatki w proszku, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i sportowców, którzy potrzebują skutecznego źródła białka, aby zwiększyć masę mięśniową i poprawić regenerację mięśni po treningu. Izolat białka serwatki charakteryzuje się szybkim wchłanianiem oraz doskonałym aminogramem, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydajność i osiągi treningowe.

Sport Definition That’s The Whey Isolate 2000g dostarcza aż 66 porcji (30g) białka, co pozwala na skuteczne zwiększenie masy mięśniowej i szybszą regenerację mięśni po treningu. Produkt charakteryzuje się także niską zawartością tłuszczu oraz cukru, co sprawia, że jest on idealny dla osób, które dbają o swoją dietę i chcą uniknąć nadmiernego spożycia kalorii.

Sport Definition That’s The Whey Isolate 2000g jest dostępny w kilku smakach, co pozwala na wybór ulubionej wersji smakowej. Produkt ten jest łatwy w przygotowaniu – wystarczy rozpuścić jedną miarkę (30g) w 200-250 ml wody lub mleka i wypić. Produkt ten jest również dobrze rozpuszczalny, co pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie.

Sport Definition That’s The Whey Isolate 2000g to produkt, który został stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Dostarcza on skuteczne źródło białka, dzięki czemu pomaga zwiększyć masę mięśniową i poprawić regenerację mięśni po treningu. Produkt ten jest idealny dla osób, które chcą osiągnąć lepsze wyniki treningowe i poprawić swoje osiągi sportowe. Dzięki dużemu opakowaniu 2000g, produkt ten jest również ekonomiczny w użyciu i zapewnia długotrwałą dostawę białka dla organizmu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!