TREC NUTRITION AAKG MEGA HARDCORE 240kaps

TREC NUTRITION AAKG MEGA HARDCORE 240 kapsułek to suplement diety w postaci kapsułek zawierający l-argininę alfa-ketoglutaran (AAKG). L-arginina jest aminokwasem, który jest prekursorem tlenku azotu (NO) – związku odpowiedzialnego za rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę przepływu krwi do mięśni. AAKG to forma l-argininy, w której jest ona połączona z alfa-ketoglutaranem, co ma zwiększyć jej biodostępność i skuteczność.

Suplement TREC NUTRITION AAKG MEGA HARDCORE 240 kapsułek zalecany jest dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, którzy chcą poprawić swoją wytrzymałość i siłę, a także zwiększyć pompujące efekty treningowe. Zawarte w nim składniki pomagają zwiększyć przepływ krwi do mięśni, co przekłada się na lepsze dostarczenie tlenu i składników odżywczych do tkanki mięśniowej. Suplementacja AAKG może również pomóc w regeneracji mięśni po treningu oraz poprawie wydolności organizmu podczas wysiłku fizycznego.

Produkt TREC NUTRITION AAKG MEGA HARDCORE 240 kapsułek jest łatwy w stosowaniu i może być przyjmowany przez osoby w każdym wieku i o różnym stopniu aktywności fizycznej. Zaleca się stosowanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej przed treningiem lub w trakcie posiłku. Suplement ten nie powinien zastępować zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!