TREC NUTRITION CASEIN 100 600g.

TREC Nutrition Casein 100 600g to suplement diety najwyższej jakości, który zapewnia powolne i długotrwałe uwalnianie białka, co pomaga w budowaniu masy mięśniowej i zapobiega katabolizmowi mięśniowemu. Produkt ten zawiera w sobie najlepszej jakości kazeinę micelarną, która charakteryzuje się wolnym i równomiernym uwalnianiem aminokwasów do organizmu.

Każda porcja Casein 100 dostarcza aż 24 gramów białka, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które potrzebują długotrwałego uwalniania aminokwasów. Produkt ten jest wolny od tłuszczu i laktozy, co czyni go odpowiednim dla osób z wrażliwym układem pokarmowym.

TREC Nutrition Casein 100 600g jest łatwy w użyciu i można go dodać do różnych potraw i napojów, aby zwiększyć ich wartość odżywczą i białkową. Ponadto, produkt dostępny jest w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia i truskawka, co czyni go smaczną alternatywą dla zwykłych, jednostajnych suplementów białkowych.

Casein 100 od TREC Nutrition to produkt polecany dla osób trenujących, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową i poprawić regenerację mięśni po treningu. Dzięki swojej skuteczności i wysokiej jakości, Casein 100 to idealne uzupełnienie codziennej diety, które pomoże osiągnąć Twoje cele treningowe i zwiększyć Twoją siłę oraz wytrzymałość.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!