TREC NUTRITION GOLD C.O.X. 200g.

TREC NUTRITION GOLD C.O.X. to suplement diety w postaci proszku, składający się z czystego kwasu acetylosalicylowego (ASA), który jest popularnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Jednak w przypadku tego produktu, ASA jest stosowany w celach treningowych, jako środek wspomagający procesy regeneracyjne organizmu po intensywnych treningach i zmniejszający ryzyko wystąpienia kontuzji.

Kwas acetylosalicylowy działa przede wszystkim poprzez hamowanie aktywności enzymów cyklooksygenazy (COX), co zmniejsza produkcję prostaglandyn – związków, które uczestniczą w procesach zapalnych i bólowych w organizmie. Dzięki temu, stosowanie TREC NUTRITION GOLD C.O.X. może przyspieszyć regenerację mięśni po treningu, zmniejszyć ich bolesność i ograniczyć ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

TREC NUTRITION GOLD C.O.X. jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, szczególnie dla sportowców i osób trenujących intensywnie. Jedna porcja produktu (2,5 g) zawiera 1,8 g kwasu acetylosalicylowego. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą, szczególnie jeśli stosuje się już leki przeciwbólowe lub przeciwzapalne. Produkt nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na kwas acetylosalicylowy lub inne salicylany.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!