TREC NUTRITION: GOLD SAW 120 kaps.

TREC NUTRITION GOLD SAW w wersji kapsułkowej to suplement diety zawierający wyciągi z 5 różnych roślin, których właściwości wpływają na poprawę zdrowia układu moczowego i hormonalnego mężczyzn. Preparat jest szczególnie polecany dla mężczyzn w okresie dojrzałości płciowej oraz osób starszych.

Kapsułki TREC NUTRITION GOLD SAW zawierają wyciągi z palmy sabałowej, pokrzywy, czarnego pieprzu, dyni i buzdyganka naziemnego. Palma sabałowa wpływa korzystnie na pracę gruczołu krokowego i poprawia przepływ moczu. Pokrzywa wspomaga funkcjonowanie układu moczowego i hormonalnego, a także działa moczopędnie. Czarny pieprz zwiększa wchłanianie substancji aktywnych z innych składników preparatu. Dynia korzystnie wpływa na pracę pęcherza moczowego i moczowodów. Buzdyganek naziemny z kolei wpływa na produkcję testosteronu i korzystnie wpływa na pracę układu moczowego.

Preparat TREC NUTRITION GOLD SAW w wersji kapsułkowej może być stosowany jako uzupełnienie diety dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie układu moczowego i hormonalnego.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!